Práce se psy cvičení, výchova, venčení

Nabízíme komplexní služby v oblasti kynologie:

Přijeďte na naše výcvikové prostory kousek za Prahou, kde Vás v krásném prostředí naučíme, jak zacházet s Vaším psem. Když je hezké počasí, můžete spojit výcvik s rodinným výletem, ale cvičíme za každého počasí – stejně jako Váš pes musí vždy poslouchat. Nabídneme individuální přístup i možnost socializace mladých psů ve smečce, odborné vedení a zodpovědný přístup. Více viz Výchova a výcvik psů všech plemen.

Nemáte čas dojíždět k nám? Přijedeme za Vámi! Nabízíme venčení psů v místě Vašeho bydliště, aktivní procházku spojenou s výcvikem. V přirozeném (domácím) prostředí se budete cítit pohodlně Vy i pes… více viz Venčení s výcvikem v místě Vašeho bydliště.

Potřebujete posudek pro služebního či hlídacího psa? Je nezbytné ocenit vašeho mazlíčka v případě nehody? Nabízíme služby soudních znalců dle platné legislativy ČR. Více viz: Služby soudního znalce.